Засоби догляду за взуттям AM Comfort Life
Варіанти кольору

Засоби догляду за взуттям AM Comfort Life

Модель:AM HCL нейтраліз. 100мл
Ціна: 119грн

Нейтралізатор запаху (дезодорант) ТМ АМ. Антибактеріальний. Для взуття і одягу. Професійний нейтралізатор швидко усуває неприємний запах і запобігає його появі протягом 48 годин. АМ не приховує запахи, а повністю видаляє і розщеплює їх. Характерна відмінність засобу в тому, що він виготовлений на основі натуральних компонентів та має антибактеріальні властивості. Абсолютно безпечний для людей, тварин і навколишнього середовища. АМ піклується про ваш комфорт.

  • Не пригнічує запах більш сильним запахом.
  • Не блокує нюхові рецептори людини.
  • Очищає повітря від молекул неприємно запаху.

 

Зазвичай ми згадуємо, що за взуттям потрібно доглядати, коли повертаємося додому з мокрими наскрізь ногами. Тут потрібні термінові заходи щодо порятунку взуття. Перш за все, взуття потрібно помити холодною водою і висушити. Набити туфлі (черевики) газетним папером, щоб воно ввібрало зайву вологу, і залишити висихати при кімнатній температурі. Якщо взуття сильно промокло, газету можна поміняти кілька разів. Ставити взуття біля гарячої плити, батареї, на радіаторах або у інших джерел тепла категорично не рекомендується. У цих випадках шкіра висихає дуже швидко, але втрачає форму і розтріскується.

Для того, щоб взуття довгий час зберігало гарний зовнішній вигляд, не втрачало форми рекомендуємо регулярно використовувати спеціальні засоби по догляду за взуттям.

Рейтинг: