Дізнайтеся історію одного з найбільших виробників здорового дитячого взуття в Польщі.

 • 10млн

  10 млн. батьків вже обрали безпеку та стиль від Bartek

 • 24роки

  24 роки ми створюємо взуття для здорового розвитку Вашої дитини

 • 1200моделей

  1200 моделей ми розробляємо та проектуємо кожного року

 • 500магазинів

  Вже відкрито більше ніж 500 фірмових магазинів по всьому світу

Bartek - найбільший виробник стильного взуття для здорового розвитку ніжок дитини. Єдина взуттєва компанія в Європі з такою кількістю торгових точок.

Батьки власника компанії Павла Бартницького — Януш і Божена Бартницькі, працювали в взуттєвій сфері на державному підприємстві «Сирена». На початку 90-х років економічна криза призвела до занепаду державного підприємства. Більшість виробників почали розпродавати обладнання, яке простоювало в заводських цехах. Януш Бартницький вирішив скупити і модернізувати ці машини, а потім продати. Але це був складний час, і ніхто не зацікавився модернізованою лінією.

Тому було вирішено відкрити власну фабрику. Спочатку компанія спеціалізувалася на жіночому взутті і текстилі. У той час виробництво становило 80 000 пар на рік, а в компанії працювало 25 осіб. Коли у Януша народився син, він зрозумів, що на польському ринку велика проблема з дитячим взуттям. Після проведення маркетингових досліджень виявилося, що 70% дитячого взуття на польському ринку може викликати ортопедичні хвороби і виглядає негарно, тому Януш прийняв перепрофілювати компанію.

Так в 1991 році з'явилася марка Bartek, яка дбає про правильний розвиток дитячих стоп і створює сучасне, стильне взуття. У 1994 році кількість співробітників зросла в 2 рази і ремісниче підприємство перетворилося на справжнє виробництво.

Сьогодні в компанії працює 800 чоловік і виробляється 800 000 пар взуття, 40% з яких - це експорт на східні і західні ринки.